KONST / Litografier / Färglitografi 15362053

nr 1536 2053

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Signerad, numrerad 112/300. Färglitografi, bildmått: 35x48 cm, yttermått inklusive ram: 70x80 cm

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 24 april 2023
kl 20:13:26

24/4 18:08:08 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 apr

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien